Moisturising Balsam Bergamott/Grapefruit/Mandarine 1 L
352 kr469 kr
Moisturising balsam fra Meraki med en subtil duft med en nærende, fuktgivende funksjon og organiske ingredienser. Perfekt for tørt til veldig tørt hår.
Balsamen fra Meraki har en subtilduft med en nærende, fuktgivendefunksjon og organiskeingredienser. Perfekt for tørt til veldig tørt hår. Den har en praktiskdispenser perfekt til hverdagsbruk.
Om balsamen fra Meraki - Nærende. - Fuktgivende. - Subtilduft med sitrusbetoning. - Praktiskdispenser. - Kapasitet: 100 cl. - Høyde: 244 mm. - Bredde: 85 mm. - Laget i Danmark
Om varemerket
Meraki tilbyr en unik verden av livsstil og hudpleieprodukter utviklet i Danmark. Merakis produkter er tilvirket i et kreativt miljø. Produktene er inspirert av skandinavisk estetikk med en forkjærlighet for naturens skattkammer.