Essence Ølglass 48cl 2-Pakk
318 kr
Anb. pris499 krEssence ølglass er designet av Alfredo Häberli fra Iittala og er et svært etterlengtet tilskudd til denne utrolig populære drikkeglass-serien.
Gratis frakt
På lager
- Fri frakt over 799 kr*
- Raske og fleksible leveranser
- Enkel utsjekk med Vipps
Beskrivning
Alfredo Häberli ønsket å skape et særegent design som gjør vinen enda mer nytbar. Med samme prinsipp produserer han nå ølglass som gjør at drikken både smaker og ser enda mer smakfull ut. En perfekt form på glasset forbedrer ølets karakter: farge, skum, smak og aroma. En perfekt tillegg til den fantastiske serien Essence.
Produktinformasjon
Om varemerket
For Iittala er design et menneskelig spørsmål, en måte å rette blikket fremover, samt fortelle historier om verden som stadig er i forandring. Iittala samler spennende, overraskende og inspirerende innslag fra ulike kulturer for å skape noe originalt og innsiktsfullt, der der arv og håndverk muliggjør leken og dristig design.



Rangeringer og anmeldelser
5
17 Omtaler
Kundeanmeldelser
DatoKarakter
Pia E25-10-02
Oversatt fra svensk.
Grazyna A25-06-25
Fin design og klassisk form. Akkurat riktig størrelse.
Oversatt fra svensk.
Monika E25-06-05
Flotteste utseende og rask frakt
Oversatt fra svensk.