Tierra tumblerglass fra Guzzini med en håndlaget look med en ujevn, sirkulær dekorasjon for å legge en ekstra dimensjon til designet.
Tierra Tumblerglass 35 cl76 kr
Gratis frakt
På lager
Fri frakt over 799 kr (ikke møbler)
Trygg hjemlevering
30 dagers angrerett
Beskrivning
Tumblerglass fra Guzzini med en håndlaget look med en ujevn, sirkulær dekorasjon for å legge en ekstra dimensjon til designet. Det er laget av resirkulert PET for å verne miljøet. Velg mellom ulike farger.
3,3 resirkulerte 1,5 liters plastflasker er brukt til å lage dette produktet.
Om tumblerglasset fra Guzzini
- Laget av resirkulert PET-flaske. - Miljøbevisst valg. - Bærekraftig design. - Finnes også som et større tumblerglass. - Laget i Italia. - Designet av Pio & Tito Toso. - Fra serien Tierra.
Vedlikeholdsinstruksjoner for tumblerglasset - Tåler oppvaskmaskin.
Fratelli Guzzini ble grunnlagt i 1912 og er et italiensk selskap. Enrico Guzzini, en mann med et åpent sinn, begynte å lage elegante produkter, og i 1938 begynte å jobbe med plexiglass. I dag jobber jeg for å gjøre plastmateriale som attraktive som glass og tre. Guzzinis produkter funnet i boliger, restauranter og hoteller i 85 land rundt om i verden.