Ultima Thule Snapsglass 5 cl, 4-pk
799 kr
Anb. pris959 krEn 4-pakning med vakre snapsglass fra serien Ultima Thule, designet av Tapio Wirkkala. Glassene er inspirert av Lapplands smeltende is.
Gratis frakt
På lager
- Fri frakt over 799 kr (ikke møbler)
- Lagervarer sendes innen 1-2 virkedager.
- 30 dagers angrerett
Beskrivning
En 4-pakning med vakre snapsglass fra serien Ultima Thule, designet av Tapio Wirkkala. Glassene er inspirert av Lapplands smeltende is.
Serien speiler den svenske naturen med en eksklusiv design der tusenvis av timer har lagt grunnlaget for det finslipte mønsteret designet av Tapio Wirkkala – en av Finlands mest velkjente formgivere innen den moderne kunstindustrien.
Serien speiler den svenske naturen med en eksklusiv design der tusenvis av timer har lagt grunnlaget for det finslipte mønsteret designet av Tapio Wirkkala – en av Finlands mest velkjente formgivere innen den moderne kunstindustrien.
Produktinformasjon
- Produktnummer213372
- Lev. produktnummer1026772
- Varemerke
- Serie
- DesignerTapio Wirkkala
- FraktklasseSmall
- Antall i forpakning4
- FargeKlar
- MaterialeGlass
- Tåler oppvaskmaskinJa
- Kapasitet5 cl
- Høyde5.7 cm
Om varemerket
For Iittala er design et menneskelig spørsmål, en måte å rette blikket fremover, samt fortelle historier om verden som stadig er i forandring. Iittala samler spennende, overraskende og inspirerende innslag fra ulike kulturer for å skape noe originalt og innsiktsfullt, der der arv og håndverk muliggjør leken og dristig design.



Relatert informasjon
Royal Price
Her finner du våre mest populære produkter som vi løpende prismatcher for å kunne gi deg best mulig pris, ofte den laveste prisen på markedet. Disse produktene er alltid konkurransekraftig prissatt og har en god pris, uten den klassiske røde rabattmerkingen.
Rangeringer og anmeldelser
5
5 Omtaler
Kundeanmeldelser
DatoKarakter
Arja25-05-23
Disse er akkurat passe størrelse for arten sin.
Oversatt fra finsk.
Frau25-02-24
Oversatt fra tysk.
Eikka A24-10-14
Flotte briller
Oversatt fra tysk.