PRISMATCH
Veritas Champagneglass 2-Pakk
629 kr
Anb. pris899 kr2-pakning med elegante champagneglass fra Riedel.
Gratis frakt
På lager
- Fri frakt over 799 kr (ikke møbler)
- Lagervarer sendes innen 1-2 virkedager.
- 30 dagers angrerett
Beskrivning
2-pakning med Veritas champagneglass fra Riedel. Disse champagneglass tilhører serien Veritas som er en serie med lettere og finere glass design. Den store kuppelen på glassene lar aromaene fra champagnen frigjøres, og gjør hvert sipp til en smaksopplevelse. Glassene inneholder også et boblepunkt der champagneboblene kan skapes. De er laget av håndlaget krystall og tåler oppvaskmaskin.
Glasset passer til:
- Champagne
- Musserende vin
- Cava
- Prosecco
- Blanc de Blancs
- Franciacorta
Produktinformasjon
Relatert informasjon
Royal Price
Her finner du våre mest populære produkter som vi løpende prismatcher for å kunne gi deg best mulig pris, ofte den laveste prisen på markedet. Disse produktene er alltid konkurransekraftig prissatt og har en god pris, uten den klassiske røde rabattmerkingen.
Rangeringer og anmeldelser
5
7 Omtaler
Kundeanmeldelser
DatoKarakter
Marianne N25-01-29
Så fine briller!
Passer til både champagne og hvitvin
Oversatt fra svensk.
Anniken A24-10-21
Tynne, fine glass. Veldig gode å drikke av.
Sofia S23-07-08
Fantastiske champagneglass! Skarpt og tynt! Nydelig form for boblene å leve i! Det føles så luksuriøst å drikke bobler fra disse!
Oversatt fra svensk.