Beskrivning
Glo-Ball pendel S1 og S2 fra Flos, designet av Jasper Morrison. Glo-Ball er en serie med stilige lamper som ikke gjør så mye ut av seg, men blir dekorative lyskilder i hjemmet ditt. Det enkle konseptet bak Glo-ball er å oppnå en maksimal spredning av lyset. Jasper Morrison oppnådde dette ved å bruke håndblåst etset hvitt opalglass, formsprøytet fra polykarbonat og forsterket med 30% glassfiber. Inspirasjonen kommer fra fullmånen, som man kan se på formene og den myke belysningen. Modellen er like moderne og aktuell i dag som da den ble designet på slutten av 90-tallet.
For å oppnå det beste resultatet anbefales det å bruke produsentens egen lyskilde. Produsenten kan ikke garantere funksjonaliteten hvis det benyttes alternativ lyskilde.For at produsentens garanti skal gjelde, kreves det at installasjonen er utført av en kvalifisert elektriker.
Produktinformasjon
Om varemerket
Relatert informasjon
Royal Price
Her finner du våre mest populære produkter som vi løpende prismatcher for å kunne gi deg best mulig pris, ofte den laveste prisen på markedet. Disse produktene er alltid konkurransekraftig prissatt og har en god pris, uten den klassiske røde rabattmerkingen.